Ograniczenie obsługi klientów w związku z epidemią COVID-19

W związku z gwałtownym wzrostem liczby zakażeń COVID-19 i wprowadzeniem obowiązku pracy zdalnej dla administracji publicznej informujemy, że Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim działać będzie w ograniczonym zakresie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także poprzez Skype, Messenger (Ośrodek Interwencji Kryzysowej – OIK w Tomaszowie-Lubelskim) i pocztę elektroniczną (oik.tomaszow@interia.pl). Celem uzgodnienia sposobu uzyskania wsparcia prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerami: /84/ 663 42 98 lub 729 860 600.

Możliwe jest składanie pism i wniosków poprzez ich wrzucanie w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim” do skrzynki podawczej wystawionej przy głównym wejściu do budynku Starostwa Powiatowego.