zadzwoń
tel.+48 84 663 42 98

ul. Żwirki i Wigury 2
22-600 Tomaszów Lubelski
Zmiana godzin urzędowania

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż w dniach 24 grudnia 2019 r. i 31 grudnia 2019 r. Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim będzie czynny w godzinach 8-16. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Paczka marzeń

Miło nam poinformować, iż w dniu 12 grudnia 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim odbył się VII finał mikołajkowej akcji charytatywnej „Paczka Marzeń”. W uroczystym rozdaniu paczek brało udział pięcioro podopiecznych Ośrodka Interwencji Kryzysowej wraz z rodzicami oraz psychologiem Ośrodka, Agnieszką Procner. Dziękujemy gorąco za dobre serca okazane przez uczniów i radę pedagogiczną szkoły! Doceniamy ten gest i wyrażamy głębokie przekonanie, że dobro powraca!

 

Mikołajkowe warsztaty dla rodziców z dziećmi

W mikołajkowy wieczór 6 grudnia 2019 r. w świetlicy w Majdanku odbyły się warsztaty pt. „Pozytywne rodzicielstwo”, w których uczestniczyli rodzice wraz ze swoimi dziećmi. W pierwszej części spotkania dorośli spotkali się z psychologiem, P. Anną Rechulicz, by pochylić się nad zagadnieniem pozytywnej, wzmacniającej komunikacji w relacjach z dziećmi, zaś dzieci pod opieką Pani Doroty Matej uczestniczyły w zajęciach kreatywnych i aktywizujących. W drugiej części wydarzenia rodzice wspólnie ze swoimi pociechami tworzyli świąteczne dekoracje i ozdabiali pierniczki. Podczas spotkania nie zabrakło Mikołaja, który 18 zebranych dzieci obdarował prezentami – niespodziankami. We wszystkich proponowanych aktywnościach każdy z uczestników – czy to mały, czy duży – brał aktywny udział, co przekładało się na radosną, twórczą, ale i pracowitą atmosferę w grupie. Wszystkim za tę aktywność i zaangażowanie dziękujemy!

Zajęcia zrealizowane zostały we współpracy Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim i „Naszej Świetlicy” w Majdanku jako zadanie wpisujące się w profilaktykę zaburzeń życia rodzinnego i propagowanie konstruktywnych metod wychowawczych i bezpiecznych relacji rodzinnych.