Program oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim jest realizatorem „Programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie”.

W dniu 8 sierpnia 2015 roku od godz. 9.00 w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim (ul. Lwowska 68) odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach nowej edycji Programu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w niniejszym spotkaniu nie tylko osoby zobowiązane przez Sąd, Prokuraturę, Zespoły Interdyscyplinarne czy kuratorów do uczestnictwa w Programie. Zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują szansy na zmianę swoich zachowań i odbudowanie relacji w rodzinie w oparciu o wzajemny szacunek.

Zajęcia są bezpłatne, po ich odbyciu uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w spotkaniach.

Więcej informacji można uzyskać w Ośrodku Interwencji Kryzysowej (ul. Żwirki i Wigury 2, Tomaszów Lubelski) lub pod nr tel. 84 663 42 98.